Zobacz, jak działa Brandle

Jak w 4 krokach wygląda praca z Brandle? Zobacz >>

 • Przyjazny kreator kampanii

  Przyjazny kreator kampanii

  W tworzeniu kampanii poprowadzi Cię prosty kreator. Dzięki niemu szybko uruchomisz dowolnie dużą kampanię marketingu dyskusji, określając cele kampanii, liczbę postów i przydzielając pracę odpowiednim osobom.

 • Centrum zarządzania marketingiem dyskusji

  Centrum zarządzania marketingiem dyskusji

  Zaraz po zalogowaniu otrzymasz pogląd, co się wydarzyło w Twoich kampaniach. Przejrzysz wiadomości od wykonawców czy klientów i szybko ocenisz czy działania marketingu dyskusji wymagają Twojej uwagi.

 • Gotowa lista forów i blogów

  Gotowa lista forów i blogów

  Skorzystaj z gotowej listy miejsc, w których warto rozpocząć lub dołączyć do dyskusji i budować pozytywny wizerunek marki. Brandle pokazuje właściwości stron takie jak ich wskaźnik Trust Flow czy możliwość umieszczania linków pozycjonujących.

 • Wykonawcy kampanii

  Wykonawcy kampanii – agencje marketingu dyskusji

  W Brandle otrzymasz dostęp do osób, które aktywnie udzielają się w internetowych dyskusjach. Na podstawie profili wykonawców wybierzesz właściwe osoby, które zrealizują założenia Twojej kampanii w zamian za wynagrodzenie. To zazwyczaj agencje, które prowadzą kampanie marketingu dyskusji, rozumianego przez niektórych jako marketing szeptany.

 • Twoi współpracownicy/pracownicy

  Twoi współpracownicy/pracownicy

  Jeśli masz sprawdzone osoby, które wykonują Twoje zlecenia lub chcesz powierzyć działania na forach czy blogach swoim pracownikom, możesz założyć im konta i obserwować ich pracę w Brandle.

 • Przejrzyste statystyki kampanii

  Przejrzyste statystyki kampanii

  Brandle istnieje po to, by dokładnie wiedzieć, jakie efekty przynosi Twoja kampania. Statystyki postów i pozyskanych linków, to tylko ułamek wielowymiarowego spojrzenia na wyniki działań marketingu dyskusji.

 • Kampanie Facebook

  Kampanie na Facebooku (nowość)

  Facebook zrewolucjonizował sposób prowadzenia rozmów w sieci. Dzięki Brandle, możesz organizować i monitorować działania marketingu dyskusji na Facebooku – na platformie, z której korzysta ponad 20 mln Polaków! (źródło: Gemius, badanie „Charakterystyka polskich użytkowników Facebooka i Twittera”, 2015)

 • Przegląd treści postów na bieżąco

  Przegląd treści postów na bieżąco

  W prosty sposób przejrzysz wszystkie dyskusje i posty napisane przez agentów. Za pomocą filtrów szybko dotrzesz do wybranych postów, np. zawierających linki, postów wizerunkowych czy neutralnych.

 • Rozpoznawanie postów wizerunkowych

  Rozpoznawanie postów wizerunkowych

  Wystarczy określić słowa kluczowe określające markę, a Brandle zakwalifikuje napisane posty jako budujące wizerunek bądź neutralne. Zaawansowane raporty PDF w kilka sekund, w dowolnym momencie kampanii, wygenerujesz profesjonalny raport dobierając jego elementy.

 • Feedback dla wykonawców

  Feedback dla wykonawców

  Brandle zapewnia Ci wgląd w pracę każdego z zatrudnionych wykonawców. Dodatkowo możesz wykluczać posty, które zostały napisane w niewłaściwy sposób lub napisać uwagi do agentów w sprawie konkretnych wątków.

 • Zaawansowane raporty PDF

  Zaawansowane raporty PDF

  W kilka sekund, w dowolnym momencie kampanii, wygenerujesz profesjonalny raport z dobierając jego elementy.

 • Bezpłatne konta dla Twoich klientów

  Bezpłatne konta dla Twoich klientów

  Twoi klienci mogą otrzymać od Ciebie bezpłatne konto Brandle, które umożliwi im śledzenie postępów kampanii na bieżąco.

Wybierz pakiet