Zostań agentem Brandle

Wybierz pracę z Brandle. Zostań agentem, otrzymuj stałe zlecenia na kampanie buzz marketingowe i zacznij prowadzić dyskusje w internecie.

Agent to osoba, która pracując na rzecz agencji korzystających z Brandle, wypowiada się na forach, blogach, na Facebooku i innych miejscach w sieci. Zadaniem agenta jest pomaganie w budowaniu pozytywnego wizerunku firm, nagłaśnianie ciekawych wydarzeń i rozprzestrzenianie innych informacji w zamian za wynagrodzenie.

Uwaga. Jeśli szukasz szybkiego zarobku i już teraz wiesz, że napisane przez Ciebie treści nie przyczynią się do rozwoju dyskusji w internecie, to opuść sobie współpracę z nami.
Brandle nie toleruje spamowania internetu i stosowania nachalnej, nieumiejętnej reklamy.

W naszym systemie obowiązuje kodeks etyczny - Złote zasady. Rejestracja w Brandle oznacza, że zapoznałeś się z nimi i zobowiązujesz się do ich przestrzegania.

Do tej pory agenci zarobili 2750455,68 zł w 24043 kampaniach prowadzonych przez 3250 agencji. Obecnie 123 agencji prowadzi 537 kampanii, do których możesz dostać zaproszenie.

Utwórz bezpłatne konto agenta w serwisie Brandle


  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych konieczna jest w celu:

    • nawiązania zarobkowej lub niezarobkowej współpracy i wymiany korespondencji z agencjami zarejestrowanymi w Brandle;
    • skorzystania z możliwości udostępnienia agencjom, za pośrednictwem serwisu, stworzonego przez siebie profilu, który będzie wyświetlany w "Bazie agentów" Brandle w celu zachęcenia do nawiązania współpracy.

Czym jest Brandle?

Brandle to narzędzie, które ułatwia prowadzenie działań marketingu dyskusji agencjom PR i firmom, które chcą budować pozytywny wizerunek w sieci.

Rejestracja jest darmowa i nie wiąże się z żadnymi opłatami z Twojej strony.